پا بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

پا: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه داستان محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال داستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی صحبت‌های دیشب روحانی امیدوارکننده بود / فاطمه راکعی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه روش آقای روحانی در صحبت ها یک روش آرام و منطقی است گفت: از روحانی نباید سخنان خیلی ناراحت کننده و یا خیلی خوشحال کننده انت

صحبت‌های دیشب روحانی امیدوارکننده بود / فاطمه راکعی

فاطمه راکعی: صحبت های دیشب روحانی امیدوارکننده بود

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه روش آقای روحانی در صحبت ها یک روش آرام و منطقی است گفت: از روحانی نباید سخنان خیلی ناراحت کننده و یا خیلی خوشحال کننده انتظار داشت.

فاطمه راکعی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به گفت وگوی تلویزیونی شب گذشته مدیر جمهوری اظهار کرد: این یکی از عالی ترین مصاحبه های آقای دکتر روحانی بود که دیدم. به خاطر اینکه بعضا شرایط بسیار دشواری را ما گذراندیم و یا در شرایط دشواری قرار داریم. از طرف دیگر ما به عنوان شهروندان این کشور تحت فشار زیادی هستیم و با پرسشها متعدد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و طبیعی رو به روایم.

صحبت‌های دیشب روحانی امیدوارکننده بود / فاطمه راکعی

راکعی تأکید کرد: در این فضایی که وجود دارد همین که مدیر جمهور منتخب با مردم صبحت می کند، خود این اتفاق یک موقعیت خوبی هست.

این فعال سیاسی افزود: ولی باید در نظر داشت که کلا روش آقای روحانی در صحبت ها یک روش آرام و منطقی است و نباید از او انتظار سخنان هیجان انگیز و یا حرف هایی که خیلی خوشحال کننده و یا خیلی ناراحت کننده باشد، داشته باشیم. این روش و منطق ایشان است.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه روش آقای روحانی در صحبت ها یک روش آرام و منطقی است گفت: از روحانی نباید سخنان خیلی ناراحت کننده و یا خیلی خوشحال کننده انت

راکعی ادامه داد: از طرف دیگر در گفت وگوی شب گذشته وجود آقای رشیدپور به عنوان یک مجری خوب و مسلط که توانست سوالات مردم را مطرح کند، می توانیم بگوییم باعث زیاد کردن موفقیت مصاحبه شد.

این فعال سیاسی با اشاره به بخش های متفاوت سخنان روحانی اظهار کرد: مدیر جمهوری در خلال صحبت های خود به شکل غیر مستقیم هم به پرسشها سیاسی اشاره کردند و تأکید کردند که همه خواهان آرامش هستیم. اشاره غیر مستقیم یعنی کسانی که به آرامش کشور لطمه می زنند باید پاسخگو باشند.

راکعی تصریح کرد: مردم به قدری فرهیخته هستند که واقعیت و شرایطی را که باعث فشار به مردم است به خوبی درک می کنند و فکر نمی کنند که دولت یا هرکس دیگری بتواند معجزه کند. همه تلاششان را می کنند که انشاءالله از تنش جلوگیری شود. این در حالی است که عده ای از روی نادانی باعث ایجاد شکاف می شوند و این با توجه به موقعیت کشور و منطقه خیلی خطرناک هست.

صحبت‌های دیشب روحانی امیدوارکننده بود / فاطمه راکعی

این فعال سیاسی ادامه داد: در کل به نظر من این گفت وگو خیلی به موقع و امیدوار کننده بود. با توجه به اینکه سخنان مدیر جمهوری راجع به قیمت ارز و پرسشها اقتصادی امیدوار کننده بود.

واژه های کلیدی: سیاسی | دکتر روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz